Sıkça Sorulan Sorular

Yeni mezun işe alımlarında neye dikkat ediyorsunuz?

Yeni mezunun, üniversite yıllarını hem sosyal hem de teknik anlamda verimli geçirmiş olmasını bekliyoruz. Özellikle yeni mezun adayın, mühendislik alanında katılmış olduğu yarışmalar ve yapmış olduğu projeler bizim için oldukça değerlidir. Bunun yanında etik değerlere bağlı, yüksek potansiyelli, teknolojiye meraklı, sürekli gelişim amacı içerisinde olan adaylar ile birlikte çalışmak istiyoruz. Yeni mezun ve Aday Mühendislik görüşmelerinde adayın özellikle hangi alanlarda çalıştığı ve bu alanların bizim uğraş alanlarımızla hangi oranda örtüştüğü önem arz etmektedir. O yüzden TİTRA’nın faaliyet alanlarını, ürünlerini, kullandığı teknolojileri vs. takip etmeniz büyük fayda sağlayacaktır.

Sss 1

Sss 2

Mühendislik Fakültesi mezunu olmayan adaylar işe girebilir mi?

Evet. İdari birimlerimizde İnsan Kaynakları, Muhasebe ve Finans, İdari İşler, İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim departmanlarımızda işe girebilirler. Ayrıca mühendislik mezunu olmayan fakat Savunma, Havacılık ve Yazılım üzerine bilgi birikimine sahip, teknik kabiliyetlerini geliştirmiş adaylarımız da şirketimizde görev alabilirler.

Aday Mühendislik sürecinde haftada kaç gün çalışıyor?

Haftanın en az 2 günü yüz yüze katılım sağlamanızı bekliyoruz. Boş zamanlarınızda da şirkette vakit geçirerek kendinizi geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.