Geçmişimizden ilham alarak, yepyeni bir gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. Teknolojiyi insanlığa faydalı hale getirmek için yeni nesillerin değerleri ve zekâsı ile sıkı çalışma disiplinimizi bir araya getiriyoruz. İnsansız sistemler, akıllı sağlık, akıllı şehirler, yapay zeka, büyük veri ile siber güvenlik alanlarında çözüm ve teknoloji üretiyoruz.

Hakkımızda

Titra Technology Alpin Insansiz Helikopter 2

 

Alpin Logo

ALPİN İnsansız Helikopter

ALPİN, zorlu hava koşullarından bağımsız olarak, gece veya gündüz, deniz veya kara üzerinde herhangi bir görevi yerine getirmeye hazırdır.

ALPIN, yüksek taşıma kabiliyetinin yanı sıra istihbarat, gözetleme, hedef tespit ve keşif (ISTAR) sağlamak için zorlu taktik ortamlardaki uygulamalar için tasarlanmış dünyanın en yetenekli ve güvenilir taktik döner kanatlı İHA'sıdır.

Keşfet

DELİ Kamikaze İHA

Yapay zeka ile hedef arama, sınıflandırma kapasitesi olan elden atım sabit kanat küçük insansız hava araçlarımız ile tam otonom olarak görev icra edebiliyor, gerektiğinde sürü olarak uçurabiliyoruz. Deli Sürü, lider bağımsız karar vererek sürü içinde koordineli hareket ediyor, görev paylaşımı yapabiliyor, hedef tespit edip imha edebiliyor.

Keşfet

Titra Tech Deli

"Kurumsal

Kurumsal Çözümler

Sunduğumuz bütünsel çözümlerimizle müşterilerimize anahtar teslim yazılım çözümleri hizmetleri vermekteyiz. Teknik altyapımız, büyüyen portföyümüz ve çözüm ortaklıklarımız ile sektöre kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

Keşfet

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.