Hakkımızda

Geçmişimizden ilham alarak, yepyeni bir gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. 

Teknolojiyi insanlığa faydalı hale getirmek için yeni nesillerin değerleri ve zekâsı ile sıkı çalışma disiplinimizi bir araya getiriyoruz. İnsansız sistemler, akıllı sağlık, akıllı şehirler, yapay zeka, büyük veri alanlarında çözüm ve teknoloji üretiyoruz.

Yeni çağın teknolojilerini geliştirmek amacıyla çıktığımız bu yolda etik değerlere ve kurum kültürüne sıkı sıkıya bağlı kalarak, güçlü teknolojik bilgi ve yetenekleri olan çalışanlarımız ile hedeflerimize odaklanıyoruz. 

Gelecekte yaşamın her alanında öne çıkacak olan yapay zekanın önemini biliyor ve bu teknoloji ile farklı sektörlerde öncelikle yetenek devamında ise yenilikçi çözümler geliştirmek için çalışıyoruz. Bilgi ve teknolojinin sunduğu imkanları, gençlerimizin azmi ve dinamizmi ile bir araya getirerek yürüttüğümüz Ar-Ge faaliyetlerimiz ile sürekli gelişen teknolojilerin birbirleriyle iç içe geçmiş uygulama alanlarında entegre çözümler üretmeye odaklanıyoruz.

Titra Technologies About3

VİZYON

Farklı teknoloji alanlarında çözüm ve ürün geliştirme hedefi ile ulusal ve uluslararası alanlarda; İnsansız Sistemler, Akıllı Sağlık, Akıllı Şehirler, Yapay Zekâ, Büyük Veri alanlarında çalışmaktayız. 

 

MİSYON

Sürekli geliştirdiğimiz yetkinliklerimiz, teknoloji ve
AR-GE faaliyetlerimiz ile farklı sektörler için ulusal ve
uluslararası yenilikçi çözüm ve ürünler geliştiriyoruz.
İnsansız sistemler, Yapay Zekâ, Akıllı Sağlık, Akıllı Şehirler
alanlarında çözüm ve teknolojiler üreterek vizyonumuzu
destekliyoruz.

 

TİTRA GRUP

SON TİTRA

TİTRA SAVUNMA

OTESO SON

OTEO TEKNOLOJİ

MAİNTY

MAİNTY TEKNOLOJİ

MİXNET

KİNDİ

SAVX

MİTOS

Datateam

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.